piątek, 20 kwietnia 2012

Nowe Studio Gier

Witajcie moi kochani. Mój kolega Maksiu zaprosił mnie do studia gier. Chodzi o to, że jest to taki kanał, gdzie będą znajdywać się moje filmy (np. Zagrajmy w Minecraft). Serdecznie zapraszam do subskrybowania tego kanału : www.youtube.com/user/PolskieGryTV

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz