piątek, 20 kwietnia 2012

Nowe Studio Gier

Witajcie moi kochani. Mój kolega Maksiu zaprosił mnie do studia gier. Chodzi o to, że jest to taki kanał, gdzie będą znajdywać się moje filmy (np. Zagrajmy w Minecraft). Serdecznie zapraszam do subskrybowania tego kanału : www.youtube.com/user/PolskieGryTV

wtorek, 17 kwietnia 2012

Chcesz ze mną zagrać?

Chcesz ze mną zagrać w Minecrafta? Tak? Zapraszam na s.dragoncraft.pl :P.
Mam nick Dubek221, zapraszam wszystkich moich widzów ^^

Pozdrawiam RivolGaming. A tutaj krótka prezentacja serwera ^^ :

poniedziałek, 16 kwietnia 2012

Call of Duty 4

Tak jak część moich widzów z YouTube wie, że seria z Call of Duty 4 już wystartowała. Są narazie 2 odcinki no ale jakoś leci ^.^ Wiem, że lamie i to okropnie, no ale cóż :D. Powinna seria wam się spodobać. :) Pozdro Link do pierwszego odcinka :

środa, 11 kwietnia 2012

Nowa Seria - Portal

Witajcie moi kochani widzowie :D. Dzisiaj chciałbym wam przekazać, że nowa seria, czyli pierwszy odcinek tej serii z Portala ukaże się albo dzisiaj w godzinach od 19 do 20 lub jutro (po szkole odrazu wyśle). Myślę, że jeżeli wyrobię się z konwertowaniem to dzisiaj wrzuce :D. Pozdrawiam RivolGaming