poniedziałek, 16 kwietnia 2012

Call of Duty 4

Tak jak część moich widzów z YouTube wie, że seria z Call of Duty 4 już wystartowała. Są narazie 2 odcinki no ale jakoś leci ^.^ Wiem, że lamie i to okropnie, no ale cóż :D. Powinna seria wam się spodobać. :) Pozdro Link do pierwszego odcinka :

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz